ATELIÉROVÉ FOCENÍ 

v Týnci n/L, Kolíně a Středočeském kraji 

7 000 +

fotografií 

20 000 +

hodin retuší a postprodukce

50 +

spokojených klientů

V multimediálním studiu Zvukobraz se také specializujeme na ateliérové focení.


•    Sídlíme ve Velimi nedaleko od Kolína. Náš tým fotografů se snaží pro vás zaznamenat kreativní a jedinečné fotografie. Nabízíme širokou škálu druhů focení, včetně portrétního, módního, produktového a rodinného focení, stejně jako foto art.


•    Moderní technika a profesionální přístup, to jsou záruky kvality našich fotografií. Pokud hledáte fotografa, který dokáže zvýraznit vaši krásu a zaznamenat jedinečnost okamžiku, jsme tady pro vás.

Nechte se vyfotit ve fotoateliéru Zvukobraz a získejte jedinečné fotografie! Kontaktujte nás a užijte si nezapomenutelný zážitek z focení.Proč si zvolit pro fotografické služby právě naše studio?

•    Tým fotografů, který máme k dispozici, jsou nejen velmi talentovaní, ale mají také bohaté zkušenosti v oblasti ateliérového focení a uměleckého focení.
V našem moderním ateliéru využíváme osvětlení, pozadí a další techniky, které zajistí, že vaše fotografie budou kvalitně zpracované.

•    Zaměřujeme se na kreativitu a estetiku, abychom pro vás mohli vytvořit unikátní a originální ateliérové fotografie. U nás v ateliéru můžete využít různé druhy focení, například portrétní, rodinné, produktové focení nebo třeba módní focení a mnoho dalších stylů.

•    Můžeme vám tedy nabídnout opravdu široké spektrum možností a vytvořit vám fotografie, které vás budou reprezentovat a ukážou vás v tom nejlepším světle.

•    Z obyčejné fotky umíme vyladit cokoliv na přání bez složitého štelování do obleků a výrazného líčení. Například můžeme tímto způsobem vytvořit cosplay fotografie.

Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá. Snažíme se proto vycházet vstříc vašim specifickým požadavkům.

 
•    Pokud tedy hledáte ateliérové focení nebo třeba těhotenské focení v našem ateliéru, určitě nás kontaktujte a rádi vám pomůžeme.

•    Naším cílem je, aby každý zákazník odcházel s úsměvem na tváři a s fotografiemi, které pro něj budou ty pravé.

•    Chcete si zachovat nezapomenutelné vzpomínky na důležité okamžiky?


Nechte se vyfotit v našem ateliéru!

Objednejte si své focení a můžete si být jisti, že tyto chvíle zůstanou s vámi navždy v podobě krásných fotografií.

Jaký je průběh focení v našem foto ateliéru?

Níže se podíváme na to, co vás bude čekat při focení v našem ateliéru.

•    Před samotným focením si společně projdeme vaše požadavky na fotografie. Pokud je to art foto, umělecké foto nebo třeba foto portrét, je nutné si dopředu promyslet styl a nápad, jakým způsobem chcete, aby fotografie vypadaly.

•    Pokud si nejste jisti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného stylu.
Pro dosažení profesionálních výsledků při focení je důležité pečlivě promyslet všechny detaily.

•    Například při výběru šatů pro focení v šatech je nutné zvolit takové, které vypadají na fotografiích co nejlépe. A proto si u nás můžete také vypůjčit šaty.

•    Pokud plánujete focení se zvířaty, informujte nás předem, abychom se na ně mohli připravit.
Při aktovém focení vždy dbáme na to, aby bylo zachováno vaše maximální soukromí.

•    V našem foto studiu vám také nabízíme služby líčení a vizáže.

•    Během samotného focení se pak zaměříme na vytvoření dokonalých snímků. Fotograf upraví osvětlení a nastaví fotoaparát tak, aby bylo dosaženo optimálního výsledku.


•    Po dokončení focení vybereme ty nejlepší snímky, které pak upravíme v profesionálním programu na úpravu fotografií. Poté vám nabídneme možnost výběru fotografií, které si budete chtít zakoupit.

•    Po doladění posledních úprav vám dodáme fotografie v digitální podobě. Pokud budete chtít, můžete si fotografie také objednat v tištěné verzi, abyste si je mohli vystavit doma.

Nabízíme i vánoční foto a další různé druhy focení. Neváhejte se na nás obrátit se svým nápadem na focení.

Ceník ateliérových fotografií v Kolíně

•    V ateliéru Zvukobraz se ceny za fotografické služby mohou lišit v závislosti na druhu a délce focení.

•    Například portrétní fotografie se pohybují v cenovém rozmezí od pár set korun až po několik tisíc, zatímco tématické fotografie závisí na délce focení a specifických požadavcích.

•    Focení produktů pro obchody a podniky se zpravidla účtuje za hodinu nebo den. Více informací o cenách najdete v našem ceníku.

FAQ - ateliérové fotografie v Kolíně

Můžete nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo přes kontaktní formulář zde na stránce.

Délka focení závisí na konkrétních požadavcích zákazníka. Běžné focení trvá zpravidla 1-2 hodiny.

Výběr fotek probíhá buďto osobně u nás v ateliéru, nebo vám pošleme náhledy na fotografie a vy si vyberete ty, které chcete.

Doba dodání fotek závisí na konkrétních požadavcích zákazníka a může se lišit. Obvykle se však fotky dodávají do 2-3 týdnů od focení.

Pokud dojde ke zrušení objednávky zákazníkem, je nutné informovat nás co nejdříve. Pokud k zrušení dojde alespoň 48 hodin před plánovaným focením, nebude účtován žádný poplatek. Pokud k zrušení dojde méně než 48 hodin před plánovaným focením, účtujeme si poplatek 500,-.

Ano, nabízíme fotografické služby i pro firemní klientelu včetně produktového focení. V rámci firemních zakázek je možné sjednat individuální cenu a podmínky.

Pokud máte zájem o úžasné fotografie, neváhejte a obraťte se na Zvukobraz. Kontaktujte nás a objednejte si své navždy zaznamenané momenty v podobě fotografií!

ADRESA NAŠEHO ATELIÉRU

Děkujeme za Váš čas
Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel. čísle: 
+420 775 103 454

Pro poptávku či rezervaci prosím vyplňte formulář. 

© Copyright cz film production s.r.o.